Zapoj sa

[ap_column_wrap]
[ap_column span=“2″][ap_dropcaps style=“ap-normal“]P[/ap_dropcaps]ríďte a zoberte svoje deti, rodičov príbuzných a kamarátov.

  1. Zorganizujte priateľov a rodiny do Bratislavy v červených tričkách.
  2. Prepošlite nižšie uvedený text mailu svojim známym a pozvite ich.
  3. Rozšíriť túto informáciu vo svojich miestnych tlačovinách.
  4. Môžete rozšíriť náš banner alebo header na Vašich stránkach, ak ich máte!

[/ap_column]
[ap_column span=“2″][ap_dropcaps style=“ap-square“]R[/ap_dropcaps]ozšírte náš plagát vo svojom okolí

Stačí ak nám vyplníte tento formulár a my Vám tohtoročný plagát zadarmo pošleme. Plagáty budeme posielať vždy, keď sa nazbiera viacero objednávok, preto trpezlivo čakajte, určite na Vás nezabudneme. V prípade potreby nás kontaktujte na info@hrdinarodinu.sk.

[/ap_column]
[ap_column span=“2″][ap_dropcaps style=“ap-square“]K[/ap_dropcaps]úpte si naše tričko

Budeme veľmi radi ak si naše tričká oblečiete aj pri iných príležitostiach ako je pochod Hrdí na rodinu. Tričká sme starostlivo prichystali tak aby ciel pochodu šírili ďalej do sveta a tým pomáhali chrániť hodnoty na Slovensku. Kúpou trička súčasne prispejete na pokrytie nákladov spojených s zorganizovaním pochodu.

[/ap_column][/ap_column_wrap]

 

Subjekt: Príď na pochod Hrdí na rodinu –  14. júla 2018  o 14:30 hod v sobotu na Hodžovo námestie  v Bratislave

Priatelia, dnes sa otvárajú sa debaty o eutanázii, o životných partnerstvách osôb rovnakého pohlavia či o rodovej ideológii. Dá sa v tejto záplave slov povedať niečo iba svojim postojom? Dá! Už siedmy rok ukazujeme radosť z našich detí a z rodiny živou reťazou. Ukazujeme, že otec a mama sú to najlepšie pre deti aj poslancom v parlamente a veríme, že túto radosť z našich detí a rodiny uvidia. Ak nemáte radi veľa slov, ale chcete ukázať radosť z rodiny, ktorú máte v srdci príďte v sobotu  14. júla 2018  o 14:30 hod na Hodžovo námestie v Bratislave a zapojte sa do živej reťaze. Čím viac nás príde, tým viac radosti bude. Budeme spievať pesničky pre deti. Bližšie informácie nájdete na stránke www.hrdinarodinu.sk.

Plagát 2018:

Ak máte možnosť môžete zverejniť jeden z našich tohtoročných banerov

 

Prejsť na začiatok