Objednanie plachty kampane „Manželstvo chráni deti“

Hľadáme nehnuteľnosti alebo ploty, kde môže byť banner – pvc plachta „Manželstvo chráni deti!“
Ak taký máte, prosím, vyplňte formulár a my Vám zdarma pošleme plachtu „Manželstvo chráni deti“ (rozmer 1 krát 2 metre alebo 1,5 krát 3 metre).

V prvom rade máme záujem o tieto plochy:

  • na hlavných ťahoch ciest,
  • v centrách miest a obcí,
  • v blízkosti kostolov,
  • v blízkosti zdravotníckych zariadení,
  • v blízkosti škôl a centier voľného času,
  • iné vhodné plochy.

Samozrejme, budeme vďační aj za každé spolupodieľanie sa na nákladoch na tlač a rozvoz bannerov, vďaka čomu sa neskôr minie náš rozpočet a budeme schopní rozposlať väčšie množstvo bannerov a zasiahnuť viac ľudí. Vďaka Vám môže povzbudzujúca myšlienka meniť zmýšľanie ľudí, ktorí okolo neho budú chodiť nielen jeden mesiac, ale roky. Ďakujeme!

Ak máte možnosť zavesiť túto plachtu, stačí ak vyplníte formulár nižšie a my Vám ju zdarma pošleme na Vašu adresu. Za ochotu už vopred ďakujeme.

Po umiestení plachty nám prosím pošlite foto z umiestnenia na náš mail info@hrdinarodinu.sk, aby sme to spropagovať na internete.

Číslo, na ktorom Vás bude kontaktovať kurier za účelom doručenia plachty.
Vyberte o koľko kusov plagátov máte záujem.
Vyberte o koľko kusov plagátov máte záujem.
Ak si želáte odstúpiť od Vašeho súhlasu, jednoducho kliknite na odkaz na odhlásenie v spodnej časti každého e-mailu, ktorý Vám pošleme, alebo nás kontaktujte na info@alianciazarodinu.sk. Oceňujeme a rešpektujeme vaše osobné údaje a súkromie. Odoslaním tohto formulára súhlasíte s tým, že Vaše údaje môžeme spracovať v súlade s týmito podmienkami.
Prejsť na začiatok