Propaguj akciu

Chcem špeciálne všetkých Vás poprosiť o propagáciu tejto veľmi dobrej akcie. Spolieham sa na Vás. Čo môžete urobiť? Viete, že sme na ceste, na ktorej sa cení každý jeden krok. Nepotrebujeme veľa slov, ale potrebujeme činy.
Čo môžeme urobiť?
1. Zorganizujte priateľov a rodiny do Bratislavy na 19.08.2017 o 14:30 hod. v červených tričkách.
2. Prepošlite nižšie uvedený text mailu svojim známym a pozvite ich,
3. Skúste vo svojom okolí vytlačiť na farebnej tlačiarni a rozšíriť plagát Hrdí na rodinu, zverejnite ho, kde sa dá a môže.
4. Môžete sa prihlásiť za dobrovoľníkov usporiadateľov na adrese info@hrdinarodinu.sk.
5. Môžete rozšíriť náš banner alebo header na Vašich stránkach, ak ich máte!
6. Ak máte kontakty, môžete rozšíriť túto informáciu vo svojich tlačovinách.
7. Ak máte organizáciu alebo newsletter zaraďte tam prosím túto informáciu alebo mail:

Tohtoročný plagát si môžete pozrieť tu: Plagát 2017

Subjekt: Hrdí na rodinu – 19.08.2017 o 14:30 v sobotu pred parlamentom 
Priatelia, dnes sa otvárajú sa debaty o eutanázii, o životných partnerstvách osôb rovnakého pohlavia či o rodovej ideológii. Dá sa v tejto záplave slov povedať niečo iba svojim postojom? Dá! Už piaty rok ukazujeme radosť z našich detí a z rodiny živou reťazou. Ukazujeme, že otec a mama sú to najlepšie pre deti aj poslancom v parlamente a veríme, že túto radosť z našich detí a rodiny uvidia. Ak nemáte radi veľa slov, ale chcete ukázať radosť z rodiny, ktorú máte v srdci príďte v sobotu 19.08.2017 o 14:30 hod pred parlament v Bratislave a zapojte sa do živej reťaze. Čím viac nás príde, tým viac radosti bude. Budeme spievať pesničky pre deti. Bližšie informácie nájdete na stránke www.hrdinarodinu.sk.

V prípade, že by ste chceli vo svojom okolí zavesiť tohtoročný plagát, stačí ak nám vyplníte formulár nižšie a my Vám ho bezplatne zašleme na Vašu adresu. 


Comments are closed.