Program akcie

VI. Ročník Hrdí na rodinu

S radosťou si Vás dovoľujeme informovať, že v sobotu  19.08.2017 sa o 14:30 uskutoční v Bratislave VI. ročník živej reťaze s názvom Hrdí na rodinu. Mladí ľudia a rodiny opäť vytvoria živú reťaz, ktorá začne pred Národnou radou SR, kde sa stretávame. Pôjdeme po Zámockej, cez Michalskú bránu na Hlavné námestie v červených tričkách s bielou potlačou a s nápismi:

RODINA JE ÚŽASNÁ A VÝNIMOČNÁ, LEBO DETI SÚ NAŠA BUDÚCNOSŤ, MAMA A TATO NAVŽDY, NIE JE NIČ LEPŠIE PRE DETI, HRDÍ NA RODINU. 

poprípade nové tričká:

Otca mamu deťom.

Verejne chceme vyjadriť, že: 

Rodina je skutočne úžasná a výnimočná, lebo sa v nej rodia a najlepšie vychovávajú deti inde sa to lepšie nedá. Nič iné nie je také výnimočné a žiadne iné priateľské vzťahy sa rodine založenej manželstvom muža a ženy nevyrovnajú. Rodina si zaslúži výnimočné postavenie.

Motto tohto ročníka bude:  Radosť rozdávaním rastie!

Pre deti chystáme prekvapenie, ktoré spraví radosť im a veríme, že aj ich rodičom.   Pridite ukázať  radosť z rodiny!

Čo si priniesť? Veľmi sa potešíme, ak prídete v červenom tričku! Ešte viac sa potešíme, ak prídete v našom tričku! Tričko sa bude dať zakúpiť priamo na mieste, pridite však dostatočne vopred, aby sa Vám ušlo. Prineste si na tú hodinku s nami dobrú náladu. Veľmi oceníme, ak prídu spevokoly a muzikanti a zaspievajú deťom detské pesničky!

Trasa živej reťaze

Pôjdeme od parlamentu, po po Zámockej, cez Michalskú bránu až na Hlavné námestie.

Spojenie z autobusovej stanice

Číslo spoja: trolejbus 208 na Hodžovo námestie a potom prestúpiť na trolejbus 203, 207.

Spojenie z Hlavnej vlakovej stanice v Bratislave

Číslo spoja 93 vystúpiť na zastávke Hodžovo námestie a prestúpiť na trolejbus 203, 207 (ak vystúpite na Hodžovom námestí). Pozor: Ak chcete veci urýchliť a prejsť si časť trasy okolo 350 m vopred vystúpte z autobusa 93 až na zastávke Zochova a dajte priamo pešo smerom Zámockou hore ku hradu. Malo by to byť rýchlejšie ako čakať na prestup. Pri hrade sa stretáme.

Prosíme zdieľajte toto pozvanie aj Vašim priateľom.

Za organizátorov:

JUDr. Mgr. Anton Chromík, PhD,  a Mgr. Marek Nikolov, Mgr. Marcel Podolinský za o.z Pastor bonus 

Comments are closed.