Štvornásobne hrdí!

Home / Portfolio / Štvornásobne hrdí!
Štvornásobne hrdí!

Médiami zaznela správa, že Gay pride zrušili vraj kvôli referendu. Trošku ma to zamrzelo. Neoslavovali snáď médiá aj homoaktivisti neúspech referenda? Mrzí ma to  skôr z ľudských dôvodov. Už tri roky v deň GAY pridu robíme veľmi peknú rodinnú akciu živú reťaz Hrdí na rodinu. Prekonali sme oficiálne slovenský rekord v živej reťazi. Niektoré roky sa stávalo, že sme mali viac účastníkov ako na GAY pride. Na tejto akcii sa nereční, neprotestuje a nenadáva. Ukazuje sa radosť z rodiny a deti ukazujú, aký poklad majú v otcovi a mame. Nič viac. Mrzí ma to, lebo  homoaktivisti nikdy nezažili od nás ani len  slovný útok. Ak teda útokom nie je to, keď  sa bez rečí prejdeme so svojimi rodinami v červenom tričku po ulici a s deťmi si zaspievame „jednu malú sýkorečku“.

Ak nemáte radi veľa slov, ale chcete ukázať  radosť z rodiny, príďte v sobotu 27.6.2015  o 13:30 hod pred parlament v Bratislave a zapojte sa do živej reťaze. Čím viac nás príde, tým viac radosti bude. Príde aj kúzelník, budeme spievať pesničky pre deti a hneď potom budú môcť na korunovačných slávnostiach vidieť korunováciu kráľa Karola VI. otca Márie Terézie. Ak chcete vidieť radosť z rodiny,  pozrite si  na stránke www.hrdinarodinu.sk fotografie z našich predchádzajúcich ročníkov. Že boli pekné!

Mainstreamové médiá pekné veci veľmi nezaujímajú. Ale ak  hľadáte niečo, čo je fakt dobré, nájdete to v sobotu pred parlamentom už po štvrtý raz. A keďže opakovanie je matka múdrosti, nezabudnite: otec a mama sú pre deti to najlepšie!  Deti to vedia, len my dospelí máme krátku pamäť a niekedy aj slabší procesor.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.