Hrdí na rodinu: Bratislava znovu ožila kočíkmi a deťmi

Home / Portfolio / Hrdí na rodinu: Bratislava znovu ožila kočíkmi a deťmi
Hrdí na rodinu: Bratislava znovu ožila kočíkmi a deťmi

Bratislava, 19.8.2017: Úprimnú radosť z rodiny a detí prišlo na Hrdí na rodinu vyjadriť viac ako  1000 ľudí, rodín s deťmi, manželských párov a podporovateľov rodiny v sobotu 19.08.2017 v Bratislave. Živou reťazou  a pochodom vyjadrili kontinuitu všetkých doterajších generácií rodín, našich mám a tatov, starých a prastarých rodičov, vďaka ktorým sme tu všetci.

Marek Nikolov uviedol: „Zo srdca ďakujeme našim mamám a otcom, starým mamám a starým otcom za ich obetavú lásku k nám. S úctou ďakujeme svojim predkom, že nám svojím životom a príkladom odovzdali veľké dobro, ktoré je ukryté v hodnote prirodzenej rodiny.“

„Cieľ podujatia sme naplnili prejavenou vďačnosťou a radosťou z toho najcennejšieho čo máme, z rodiny. Povzbudzujeme všetkých otcov a mamy: Otcovia ste nenahraditeľní, mamy ste nenahraditeľné! Bez rodiny, v ktorej spolu dávate život svojim deťom nemá svet budúcnosť. Nič iné nie je také výnimočné a žiadne iné priateľské vzťahy sa nevyrovnajú rodine založenej manželstvom mužom a ženy. Rodina si zaslúži svoje výnimočné a prirodzené postavenie.“ doplnil Anton Chromík.

Deti mali veľkú radosť z červených balónikov. Spolu s kapelou Catharsic si zaspievali pieseň o rodine a potešili sa divadielku, a vláčiku s divadielkom MaKiLe.

Všetkých ľudí dobrej vôle, ktorí rodinu považujú za zázrak, srdečne pozývame na ďalší ročník. Informácie z tejto a budúcich akcií nájdete na našej stránke www.hrdinarodinu.sk

 

This entry was posted in . Bookmark the permalink.